آموزش تبلیغ نویسی
مهر ۱۸, ۱۳۹۷

آموزش تبلیغ نویسی و ترفند های نوشتن تبلیغات موثر

تبلیغ نویسی را اگر فرا گیرید به یکی از قابلیت های مهم خود پی برده اید، اولین موردی که بایستی به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که هدفت از نوشتن تبلیغات چیست؟ هدف از نوشتن تبلیغات این نیست که مورد خوشایندی مردم قرار گیرد متن شما و متن شما را تحسین نمایند فقط و فقط هدف از یک تبلیغ فروش کالا است پس سعی کنید در این حیطه راه بروید و تلاش کنید. این اولین و البته مهم ترین توصیه ما به شما میباشد. در واقع تبلیغات وسیله ای برای رسیدن به هدف است که در اینجا هدف فروش بیشتر است و نه چیزی غیر از این.

تبلیغ نویسی

تبلیغ نویسی

اگر شما به دنبال این هستید که تبلیغ نویسی را یاد بگیرید پس از همین الان شما یک تبلیغ نویس محسوب میشوید و یک فروشنده پشت میز تحریر میباشید، در واقع شما میتوانید یک فروشنده موفق یا یک نابود کننده شوید ، اگر تبلیغات خود را به نحوه احسنت بنویسید یک فروشنده موفق و چنانچه یک تبلیغات غیر موثر تولید کنید یک نابود کننده برای یک شرکت خواهید بود.


تبلیغات ساده و بی آلایش

تبلیغات ساده

تبلیغات ساده

اگر توجه داشته باشید گاهاً یک تبلیغ ساده که به زبان بسیار ساده ای نوشته شده است و بسیار هم ساده طراحی شده است (بدون آلایش و آب و تاب ) بیشترین تاثیر را در خواننده بر جای میگذارد چراکه این خواننده توانسته با آن بنر و نوشته تبلیغاتی به راحتی ارتباط برقرار نماید. در این قسمت منظور ما هدف میباشد گاهاً تبلیغ نویسان عزیز با نوشتن کلمات پیچیده خواننده را بیشتر گمراه میکنند (در ادامه مثال هایی برای این موضوع بیان خواهیم کرد ) بایستی به این موضوع  توجه داشته باشید که یک خواننده زمانی میتواند این متن شما را متوجه شود که تحصیلات عالیه داشته باشد و یا اطلاعات او در حد شما نویسنده عزیز باشد که متاسفانه عموم جامعه این تحصیلات را ندارند و متوجه حرف شما نخواهند شد ، با این تقاسیر بهتر نیست اندکی ساده تر بنویسیم تبلیغات خودمان را به نوعی که همه متوجه منظور ما شوند ، تبلیغات بایستی در کمال سادگی کاملاً گویا و شیوا باشد.


هدف تبلیغات

هدف تبلیغات

هدف تبلیغات

هدف تبلیغات موثر چیست بایستی چگونه باشد؟ اولین هدف تبلیغات همانطور که گفته شد فروش محصول میباشد اما مهم این است که به چه صورتی این کار انجام میشود؟ شما بایستی تصویر معقول از محصولتان را برای کاربر به ارمغان آورید ، این تصویر بایستی همانطور که گفته شد منطقی باشد چراکه در غیر این صورت امکان خرید کاهش می یابد زیرا خواننده احساس میکند گفته های شما منطقی نیست و یا به او دروغ میگویید ( به زبان ساده در حد معقول از محصول خود تعریف کنید) ، نکته بعدی هدف تبلیغات این است که کاربر را از خرید محصولات مشابه بازدارید که کمپانی های رقیب میباشند ، ما نمیگوییم که از رقیبان خود بد بگویید اما شما میتوانید از نکات قوت محصولات خود بنویسید به نوعی که رقیبتان به آن نکته اشاره نکرده است ، البته این در شرایطی است که میدانید بخش مورد نظر شما برای مخاطب ضروری و مهم است.


جلب توجه افراد با تبلیغات

جلب توجه با تبلیغات

جلب توجه با تبلیغات

چندین مورد وجود دارد که با رعایت این موارد میتوانید توجه افراد را به تبلیغات خود جلب نمایید ، اولین مورد استفاده نکردن از تبلیغات های پر زرق و برق و درهم برهم ، یعنی تبلیغات شما به نوعی نباشد که کاربر بیشتر از اینکه به خود متن توجه نماید به رنگ ها و طرح ها و نقاشی های روی تبلیغات شما توجه نماید. دومین مورد بررسی و کاوش کالا برای آوردن دلایلی مبنی بر بی همتا بودن کالا و اینکه این کالا برای شما منحصر به فرد خواهد بود ، در این مورد نیز اگر توجه داشته باشید شما حتماً نیاز به شناخت مشتری دارید تا بتوانید بدانید چه چیز هایی نیاز دارد. سومین مورد اشاره به نکات انحصاری محصولتان میباشد یعنی به تصویر کشیدن این نکات به نحو احسنت چراکه دیگر تولید کنندگان این مورد را ندارند و یا اینکه حداقل به این کیفیت ندارند.


آموزش تبلیغ نویسی, آموزش تبلیغ نویسی تلگرام, آموزش تبلیغ نویسی حرفه ای, آموزش تبلیغ نویسی در سایت, آموزش تبلیغ نویسی در وب, آموزش رایگان تبلیغ نویسی, ادبیات تبلیغ, ادبیات تبلیغ انتشارات سیته, ادبیات تبلیغ رابرت بلای, ادبیات تبلیغ سیته, ادبیات تبلیغات, ادبیات تبلیغات چیست, ادبیات تبلیغاتی, ادبیات تبلیغی, استخدام تبلیغ نویسی, اصول تبلیغ نویسی, اصول تبلیغ نویسی در تلگرام, اموزش تبلیغ نویسی, تبلیغ برای برنامه نویسی, تبلیغ برنامه نویسی, تبلیغ برنامه نویسی اندروید, تبلیغ پایان نامه نویسی, تبلیغ تابلو نویسی, تبلیغ دعا نویسی, تبلیغ دیوار نویسی, تبلیغ مقاله نویسی, تبلیغ نویس حرفه ای, تبلیغ نویسی, تبلیغ نویسی آپارات, تبلیغ نویسی اپارات, تبلیغ نویسی ایمیلی, تبلیغ نویسی چیست, تبلیغ نویسی حرفه ای, تبلیغ نویسی حسین صفوی, تبلیغ نویسی در تلگرام, تبلیغ نویسی در وب, تبلیغ نویسی سایت, تبلیغ نویسی صفحه محصول, تبلیغ نویسی عرفانی زاده, تبلیغ نویسی ماهان تیموری, تبلیغات برنامه نویسی, تبلیغات پایان نامه نویسی, تبلیغات خودنویس, تبلیغات دیوار نویسی, تبلیغات دیوارنویسی جاده ای, تبلیغات دیوارنویسی مشهد, تبلیغات دیوارنویسی هشتگرد, تبلیغات روان نویس, تبلیغات زیرنویس, تبلیغات زیرنویس تلویزیون, تبلیغات زیرنویس تلویزیونی, تبلیغات مقاله نویسی, تبلیغات نویسی, خدمات تبلیغ نویسی, دانلود ادبیات تبلیغ, دوره تبلیغ نویسی, روش تبلیغ نویسی, ستارگان تبلیغ نویسی, ستارگان تبلیغ نویسی مدیر سبز, شیوه تبلیغ نویسی, علم تبلیغ نویسی, کتاب ادبیات تبلیغ, کتاب ادبیات تبلیغ انتشارات سیته, کتاب ادبیات تبلیغات, کتاب تبلیغ نویسی, نحوه تبلیغ نویسی, هنر تبلیغ نویسی

<div ”>

یک راه حل عالی

تیپ تاپ وب ( خدمات سئو ، بازار یابی شبکه های اجتماعی ، طراحی سایت ) یک راه حل عالی و البته تنها راه حل پیشروی شما در دنیای پر رقابت اینترنت است . همه این ها با خدمات

خدمات سئو