اسکوترها آخرین نسل حمل و نقل

اسکوتر برقی آخرین نسل حمل و نقل می باشد که به نام های اسکوتر هوشمند، اسکیت برقی، اسمارت بالانس و اسمارت اسکوتر نیز معروف می باشد.  همچنین امروزه اکثر مردم برای راحت طی کردن مسافت ها بدون مشکل ترافیک از اسکوترهای هوشمند استفاده می‌کنند.  عامل دیگر قیمت مناسب و دوست دار محیط زیست بودن آن است که محبوب همه گروه سنی میباشد.  امروزه در اکثر کشورهای توسعه یافته این وسیله نقش اساسی در حمل و نقل درون شهری دارد. اسکوتر برقی در آینده به عنوان وسیله نقلیه پرتردد جای اتومبیل ها را خواهد گرفت.

مشخصات کلی اسکوتر

اسکوتر دارای دوچرخ و ساخته شده از قطعاتی که به وسیله یک سطح صاف یا به اصطلاح پلتفرم به یکدیگر متصل شده‌اند و ساختار الکترونیکی که کارکردش به باتری های قابل شارژ وابسته است. عمده حرکت دستگاه به واسطه قطعات مادربرد است که وقتی فرد روی آن می‌ایستد با فشار بر روی پدال ها و در واقع سنسورهای تعبیه شده در دستگاه و جهت دادن به بدن به سمت جلو، عقب، چپ یا راست به مادربرد فرمان حرکت می‌دهد. این وسیله پرکاربرد در اندازه‌های متفاوتی ۶٫۵، ۸، ۸٫۵، ۱۰، ۱۰٫۵، ۱۴، ۱۵ و ۲۱ ساخته می‌شوند. از پرکاربردترین سایزهای اسکوتر ۶٫۵، ۸، ۸٫۵ و ۱۰ اینچ می باشد.

  • اسکوتر برقی های اورجینال مطابق ۴ استاندارد اصلی دستگاه (CE3, NN38.3, RoHS وIP45)، و استاندارد BS1363 و زیر نظر هیئت بازرگانی مصرف کننده ساخته شده اند. کارشناسان توصیه می کنند از خرید دستگاه هایی که فاقد چنین استانداردهایی است خودداری نمایید.
  • اسکوتر برقی های تقلبی به خاطر کیفیت پایین مواد پلاستیکی به کار رفته در ساختار دستگاه، سبک تر از اسکوترهای اورجینال می باشند.
  • اسکوترهایی که اورجینال باشند هنگام حرکت بی صدا هستند. ولی محصولات تقلبی به خاطر کیفیت پایین مواد و مهندسی نبودن ساختار دستگاه هنگام حرکت صدا می دهند.
  • بازخورد مصرف کننده راحت ترین شیوه تشخیص مدل اصل از تقلبی است. با وارد شدن به وبسایت و کانال های مختلف محصولات اورجینال و خواندن نظرات مشتری می توان به اصل یا تقلبی بودن دستگاه پی برد.

در انتها باید خاطر نشان کرد اسکوتر برقی باید فراهم کننده ی ساعت های خوشی باشد نه اینکه به وسیله ای مشکل ساز تبدیل شود.

یک راه حل عالی

تیپ تاپ وب ( خدمات سئو ، بازار یابی شبکه های اجتماعی ، طراحی سایت ) یک راه حل عالی و البته تنها راه حل پیشروی شما در دنیای پر رقابت اینترنت است . همه این ها با خدمات

خدمات سئو