دستگاه جوجه کشی آرکام
دستگاه جوجه کشی آرکام کره مدل سورو ۲۰ یکی از محبوب ترین ها و البته برترین ها در زمینه جوجه کشی میباشد. این دستگاه جوجه کشی توانسته تا به امروز بیشترین راندمان جوجه کشی در تمامی پرندگان را به خود اختصاص دهد. عموم افراد برای جوجه کشی از پرندگان زینتی که دقت بسیار بالایی لازم است از دستگاه جوجه کشی آرکام کینک سورو ۲۰ استفاده مینمایند. همانطور که در عکس محصول نیز نمایان است بدنه دستگاه از جنس ABS بسیار مستحکم طراحی شده است و قسمتی برای دیدن داخل دستگاه نیز تعبیه شده است که در هنگام جوجه کشی میتوانید درون دستگاه را به وضوح مشاهده فرمایید و در آمدن جوجه ها از تخم را لحظه به لحظه رسد نمایید.
اگر به دنیال یک دستگاه جوجه کشی دقیق میباشید این محصول بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.
کمپانی آرکام یکی از برترین و مطرح ترین سازندگان دستگاه جوجه کشی در سطح جهان میباشد که دفتر مرکزی آن در کره جنوبی واقع شده است. این کارخانه دارای یک شعار بسیار معروفی میباشد که میگوید عشق و زندگی با آرکام شروع میشود ، عموم افرادی که در صنعت جوجه کشی اشتغال دارند این محصول را همیشه بهترین دستگاه جوجه کشی میدانند که شاید به دلیل راندمان بالای آن باشد. کینگ سورو ۲۰ توانسته در جوجه کشی از تمامی پرندگان راندمان بالای ۹۰ درصدی را کسب نماید که این پرندگان شامل پرندگان اهلی و زینتی و حتی خزندگان تخم گذار نیز بوده است. اگر بخواهیم خلاصه وار بگوییم زمانی که شما تخم ها را درون این دستگاه قرار دهید در صورت نطفه دار بودن ۱۰۰% به جوجه تبدیل خواهد شد.
متاسفانه امروزه نسخه های تقلبی و جعلی دستگاه جوجه کشی آرکام نیز منتشر شده است و افراد سودجو با قیمت هایی گرانتز از نسخه اصل این محصول را به فروش میرسانند. تمامی این مشکلات فقط به دلیل عدم وجود نمایندگی رسمی این کارخانه در ایران میباشد. توجه داشته باشید که تنها توضیع کننده نسخه اصل این محصول در ایران وب سایت ایران جوجه میباشد و توصیه اکید میشود که این محصول را از فروشگاه های غیره با قیمت گرانتر یا حتی ارزان تر تهیه نفرمایید.
ظرفیت دستگاه جوجه کشی آرکام suro20
ظرفیت برای پرندگان با تخم متوسط مانند مرغ ، طاووس ، قرقاول :۲۴ عدد
ظرفیت برای پرندگان با تخم کوچک مانند بلدرچین ، کبک و طوطی : ۶۰ عدد
ظرفیت برای پرندگان با تخم درشت مانند غاز ، اردک ، قو :۱۲ عدد
توجه داشته باشید دستگاه امکان جوجه کشی از هر نوع پرنده ای را دارا است
قطعات مورد استفاده در این محصول
در ساخت آرکام کینک سورو ۲۰ از بهترین و با کیفیت ترین قطعات استفاده شده است ، اگر بخواهیم مثالی برای این موضوع بیاوریم میتوانیم به سنسور فوق العاده حساس آن اشاره کنیم که از نوع SHT و ساخت کارخانه Sensirion واقع در سوئیس میباشد. در سطح جهان کارخانه های بسیار کمی به دلیل گران قیمت بودن این سنسور از آن در ساخت دستگاه جوجه کشی استفاده نمایند. سنسور مورد استفاده در این محصول کاملاً دیجیتال بوده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. از جمله مزایای این سنسور بی نیاز بودن به کالیبراسیون مجدد میباشد چراکه ساختار حسگر به نوعی است که فقط یکبار برای همیشه در کارخانه سازنده واقع در سوئیس سنسور کالیبره میشود و دیگر نیازی به کالیبراسیون نخواهد داشت و این یعنی بهترین سنسور برای جوجه کشی…
البته لازم به ذکر است از این حسگر به دلیل دقت بسیار بالای آن در ساخت لوازم پزشکی و نظامی نیز استفاده میشود.
بدنه دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام
دستگاه جوجه کشی خانگی آرکام دارای بدنه ای بسیار مستحکم از جنس ABS میباشد. این بدنه به خودی خود دارای دانسیته بالایی بوده و در نتیجه عایق مناسبی نیز میباشد که مانع عبور و مرور هوا و رطوبت میگردد. امروزه بدنه ABS در اکثریت دستگاه های جوجه کشی مورد استفاده قرار میگیرد چراکه بعد از هر دوره جوجه کشی به راحتی قابل شستشو بوده و کاربر میتواند دستگاه را ضد عفونی نماید.
شانه های مورد استفاده در این محصول
در کنار دستگاه جوجه کشی سورو ۲۰ به رایگان سه نوع شانه نیز ارائه میگردد که میتوانید از هر نوع پرنده ای جوجه کشی نمایید. این شانه ها بدین صورت میباشد ، شانه های کوچک برای تخم های ریز مانند بلدرچین ، شانه های معمولی برای تخم های نرمال مانند مرغ ، شانه های بزرگ برای تخم های درشت مانند غاز و… در واقع شما بسته به اینکه از چه نوع پرنده ای میخواهید جوجه کشی نمایید شانه را درون دستگاه جایگذاری نموده و جوجه کشی مینمایید. توجه داشته باشید در این حالت دیگر نیازی به خرید هیچ نوع شانه دیگری ندارید.
سیستم تامین و تنظیم دما و رطوبت
سیستم تامین رطوبت به صورت کاملاً اتوماتیک میباشد که از طریق پمپ آب صورت میپذیرد یعنی دیگر نیازی به اضافه کردن آب به صورت دستی نیست و پمپ به صورت خودکار در مواقع نیاز آب را به داخل دستگاه تزریق مینماید. شما عزیزان بایستی توجه داشته باشید این امکان محصول مانع از باز شدن درب دستگاه نیز میشود زیرا در دیگر دستگاه های جوجه کشی که پمپ آب وجود ندارد درب دستگاه باز میشود و آب به ظرف زیرین دستگاه اضافه میگردد که این کار امکان شوک دمایی در تخم ها را نیز افزایش میدهد اما در دستگاه آرکام برای افزدن آب به درون دستگاه دیگر نیازی به بازکردن درب دستگاه نیست. اما تنظیم دما و رطوبت در این محصول به صورت کاملاً اتوماتیک و هوشمند صورت میپذیرد به نوعی که در مواقع خاص با توجه به شرایط و بدون دخالت دست دما و رطوبت تنظیم میگردد.
چرخش اتوماتیک و گهواره ای
چرخش دستگاه به صورت گهواره ای و کاملاً اتوماتیک میباشد ، در ساخت این محصول موتور مخصوصی تعبیه شده است که چرخش دستگاه همراه را تخم ها را فراهم می آورد. چرخش تخم ها به صورت گهواره ای میباشد که بنا به چرخش آرام و دائم آنها راندمان خروجی ۵ الی ۱۰ درصد بهبود می یابد. موتور نصب شده بر روی این محصول نیز گیربکس دار و مخصوص جوجه کشی طراحی شده که از حرکت بسیار آرامی برخوردار است.
امکان درآمد زایی با استفاده از این محصول
بسیاری از افراد با خرید دستگاه جوجه کشی خارجی آرکام به جوجه کشی از پرندگان زینتی میپردازند ، این کار عموماً توسط پرنده فروشی ها مورد استفاده قرار میگیرد. شما دوستان عزیز میتوانید با استفاده از این دستگاه جوجه کشی براحتی از پرنده هایی که سود بسیار بالایی دارند همانند طوطی ، مرغ عشق و… جوجه کشی نمایید و جوجه این پرنده ها را با قیمت های بسیار بالایی نیز به فروش برسانید.  بسیاری از افراد هم اکنون به این کار مشغول هستند که بخش عمده ای از آنها از دستکاه جوجه کشی آرکام استفاده مینمایند.

یک راه حل عالی

تیپ تاپ وب ( خدمات سئو ، بازار یابی شبکه های اجتماعی ، طراحی سایت ) یک راه حل عالی و البته تنها راه حل پیشروی شما در دنیای پر رقابت اینترنت است . همه این ها با خدمات

خدمات سئو